Rozmiar czcionki: 

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Reklama
Start Bezpieczne finanse
Bezpieczne finanse

Wirus podmieni każdy numer konta

Bezpieczne konto internetoweJuż rok temu banki zaczęły ostrzegać o wirusach, które potrafią podmienić numer konta przechowywany w schowku. Klienci korzystający z metody ?kopiuj, wklej? mogli stracić pieniądze. Teraz pojawił się szkodnik, który umie podmienić numer rachunku, nawet gdy wpisujemy go ręcznie.

Więcej…
 

UKE ostrzega przed fałszywymi fakturami

UKEOstrzegamy przed korespondencją nadsyłaną z adresów e-mail podobnych do adresów dostawców usług telekomunikacyjnych i wykorzystującej ich logotypy. Urząd Komunikacji Elektronicznej otrzymuje informacje wskazujące na próby wprowadzenia w błąd konsumentów poprzez przesyłanie pocztą elektroniczną fałszywych faktur.

Więcej…
 

Na co trzeba uważać robiąc zakupy w sieci

Zakupy w sieciWprowadzenie w życie prostych, ale ważnych zasad dotyczących bezpieczeństwa w Internecie przez e-konsumentów, może korzystnie wpłynąć na bezpieczeństwo transakcji w sieci. W związku z tym, że zbliża się okres wakacji i podróży a my korzystamy z coraz większej liczby urządzeń, warto pamiętać o absolutnych podstawach jeśli chodzi o bezpieczeństwo transakcji dokonywanych online.

Więcej…
 

Bezpieczne wakacje dla naszych finansów

Bezpieczne wakacje dla naszych finansówW trakcie wakacji powinniśmy szczególnie zwrócić uwagę na karty płatnicze i dokumenty, pozwoli to na spokojny wypoczynek. Większość niebezpiecznych sytuacji w trakcie urlopów prowokujemy sami, 16% badanych nosi przy sobie zapisany kod PIN i korzysta z niego w trakcie dokonywania transakcji - wynika z pierwszej edycji poradnika "Bezpieczne wakacje dla naszych finansów" przedstawionego przez Związek Banków Polskich na konferencji prasowej w dniu 21 czerwca w Klubie Bankowca.

Więcej…
 

Oszustwa metodą "na wnuczka"

Oszustwo na wnuczkaPo kilku latach udanej współpracy Związku Banków Polskich z Komendą Główną Policji i Komendą Stołeczną Policji przy społecznej Kampanii Informacyjnej Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE, uruchomiony został kolejny projekt: Kampania Informacyjna Przeciwdziałania Oszustwom Metodą "Na wnuczka".

Więcej…
 


Strona 1 z 2

Bądź na bieżąco: Zapisz się na newsletter!Subskrybuj RSS!znamibezpiecznie na facebooku!znamibezpiecznie na youtube!

Szkolenie e-learning

busyLoading...

Partnerzy

Czy wiesz, że...

Wypadki we własnych domach zdarzają się znacznie częściej niż wypadki drogowe. Urazy ciała powstają wskutek potknięcia się, przytrzaśnięcia palców drzwiami, przygniecenia ciężkimi przedmiotami, oparzenia gorącą wodą lub podpalenia sofy.

Akademia Pierwszej Pomocy szkolenia Częstochowa

Sklep apteczki instrukcja pierwszej pomocy

STaC obsługa BHP Częstochowa

Blog Redaktora Naczelnego

Europejska Karta Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego


Szkolenia z pierwszej pomocy  |   Obsługa i szkolenia BHP Częstochowa
kontakt