Rozmiar czcionki: 

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Reklama
Start Bezpieczne finanse
Bezpieczne finanse

Wirus podmieni każdy numer konta

Bezpieczne konto internetoweJuż rok temu banki zaczęły ostrzegać o wirusach, które potrafią podmienić numer konta przechowywany w schowku. Klienci korzystający z metody ?kopiuj, wklej? mogli stracić pieniądze. Teraz pojawił się szkodnik, który umie podmienić numer rachunku, nawet gdy wpisujemy go ręcznie.

Więcej…
 

UKE ostrzega przed fałszywymi fakturami

UKEOstrzegamy przed korespondencją nadsyłaną z adresów e-mail podobnych do adresów dostawców usług telekomunikacyjnych i wykorzystującej ich logotypy. Urząd Komunikacji Elektronicznej otrzymuje informacje wskazujące na próby wprowadzenia w błąd konsumentów poprzez przesyłanie pocztą elektroniczną fałszywych faktur.

Więcej…
 

Na co trzeba uważać robiąc zakupy w sieci

Zakupy w sieciWprowadzenie w życie prostych, ale ważnych zasad dotyczących bezpieczeństwa w Internecie przez e-konsumentów, może korzystnie wpłynąć na bezpieczeństwo transakcji w sieci. W związku z tym, że zbliża się okres wakacji i podróży a my korzystamy z coraz większej liczby urządzeń, warto pamiętać o absolutnych podstawach jeśli chodzi o bezpieczeństwo transakcji dokonywanych online.

Więcej…
 

Bezpieczne wakacje dla naszych finansów

Bezpieczne wakacje dla naszych finansówW trakcie wakacji powinniśmy szczególnie zwrócić uwagę na karty płatnicze i dokumenty, pozwoli to na spokojny wypoczynek. Większość niebezpiecznych sytuacji w trakcie urlopów prowokujemy sami, 16% badanych nosi przy sobie zapisany kod PIN i korzysta z niego w trakcie dokonywania transakcji - wynika z pierwszej edycji poradnika "Bezpieczne wakacje dla naszych finansów" przedstawionego przez Związek Banków Polskich na konferencji prasowej w dniu 21 czerwca w Klubie Bankowca.

Więcej…
 

Oszustwa metodą "na wnuczka"

Oszustwo na wnuczkaPo kilku latach udanej współpracy Związku Banków Polskich z Komendą Główną Policji i Komendą Stołeczną Policji przy społecznej Kampanii Informacyjnej Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE, uruchomiony został kolejny projekt: Kampania Informacyjna Przeciwdziałania Oszustwom Metodą "Na wnuczka".

Więcej…
 


Strona 1 z 2

Bądź na bieżąco: Zapisz się na newsletter!Subskrybuj RSS!znamibezpiecznie na facebooku!znamibezpiecznie na youtube!

Szkolenie e-learning

busyLoading...

Partnerzy

Czy wiesz, że...

Podstawą większości kremów nawilżających jest lanolina - wydzielina gruczołów łojowych owiec mimo, że jej skład do końca nie jest znany. Ostatnio udało się jednak wyprodukować lanolinę hipoalergiczną do pielęgnacji skóry suchej, która jest mniej szkodliwa.
 
Więcej …

Akademia Pierwszej Pomocy szkolenia Częstochowa

Sklep apteczki instrukcja pierwszej pomocy

STaC obsługa BHP Częstochowa

Blog Redaktora Naczelnego

Europejska Karta Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego


Szkolenia z pierwszej pomocy  |   Obsługa i szkolenia BHP Częstochowa
kontakt